Nasze domki

Ośrodek BAJKA położony jest ok. 3 km od centrum miasta Zator. Bez problemu odnajdziesz nas w nawigacji samochodowej używając adresu Laskowa ul. Bukowa 2, 32-640 Laskowa

Warunki rezerwacji i zakwaterowania

Warunkiem pełnej rezerwacji(w wysokim sezonie) jest wpłata zaliczki do 100% ceny najmu w terminie 24 godzin od momentu wstępnej rezerwacji, chyba że uzgodniono inaczej. W tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko oraz datę pobytu od-do. W przypadku zaliczki resztę należności w formie gotówkowej za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu z chwilą wydania kluczy do domku. W przypadku odwołania rezerwacji powyżej 30 dni przed przyjazdem (doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 16:00) zaliczka zostanie zwrócona na Państwa konto. Od 30 do 15 dni przed przyjazdem zwracamy 50% zaliczki. Poniżej 15 dni przed przyjazdem zaliczki nie zwracamy. W udokumentowanych sytuacjach losowych, w miarę dostępnych domków możemy zaproponować inny termin pobytu.

Doba noclegowa od 16.00 do 10.00. Późniejsze wykwaterowanie dodatkowo płatne, 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Zakwaterowania po godzinie 20.00 w dniu przyjazdu jest dodatkowo płatne: w godzinach 20:00 do 22:00 dodatkowa odpłatność 100 zł. Po godzinie 22.00 nie ma możliwości zakwaterowania. 

Przyjmowanie Gości od godz. 16:00 do 20.00, wykwaterowanie z ośrodka od godz. 8:00 do 10:00.

Dodatkowo, w recepcji, można wypożyczyć suszarkę do włosów, żelazko i deskę do prasowania oraz odkurzacz.

Nie przyjmujemy zwierząt.

W cenę domku wliczone są: pościel, ręczniki, zestaw do parzenia herbaty oraz Wi-Fi. Dla naszych gości, na terenie ośrodka, przygotowany jest bezpłatny parking. Każdy domek ma jedno miejsce parkingowe. Pozostawienie samochodu po wykwaterowaniu na parkingu ośrodka tylko po opłaceniu miejsca postojowego oraz za zgodą właściciela. Do naszych bajkowych domków serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi!

W naszym ośrodku mówimy w trzech językach!

Zapraszamy Serdecznie Państwa do odwiedzenia naszego ośrodka BAJKA